JaneKrasilnikova

Tartu Katoliku Hariduskeskuse klassiõpetaja aastast 1994. aastast.

Suunatud uurimusliku õppega seotud alates 2007.aastast.  Läbinud järgmised suunatud uurimusliku õppe koolitused: “Meeled”, “Tahkised ja vedelikud”, “Võrdlemine ja mõõtmine”, “Muutused meie ümber”, “Ilm”, “Liblika eluring”, “Toiduainete uurimine”, “Organismid”, “Magnetid ja mootorid”.

Koolis õpetanud 1.-4. klassi õpilastele järgmisi teemasid: “Meeled”, “Tahkised ja vedelikud”, “Võrdlemine ja mõõtmine”, “Ilm”, “Organismid”, “Liblika eluring”, “Muutused meie ümber”.

Suunatud uurimusliku õppe praktiliste kogemuste jagaja ning koolitajana tegev alates 2013. aastast.

Koolitanud järgmisi mooduleid: “Ilm”, “Võrdlemine ja mõõtmine”, “Liblika eluring”, “Organismid”, “Tahkised ja vedelikud”.

Tutvustanud 2014.a. kogemuspäeval “Õpetajalt õpetajale. Avastusõpe 1. kooliastmes” suunatud uurimuslikku õppe teemat “Võrdlemine ja mõõtmine” ja “Organismid”. Tutvustanud avastusõppe põhimõtteid ja lähemalt teemat “Organismid” (esitlus lasteaias tehtust) Viljandi maakonna klassiõpetajate konverentsil “Õpiõhin uues kuues” 2014. Tutvustanud Õpilaste Teadusfestivalil 2016 algklasside õppeteemat “Muutused meie ümber”.

MTÜ Eesti Avastusõppe Liidu Koolituskeskuse lektor